Ekogroszek workowany warmińsko-mazurskie

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w woj. warmińsko-mazurskim? W takim przypadku zachęcamy do poznania naszej oferty, w której znajdziesz wydajne paliwo węglowe w najniższej cenie. W SAM-BUD-ROL już ponad 30 lat specjalizujemy się w wytwarzaniu oraz sprzedaży najwyższej jakości materiałów opałowych, dzięki czemu byliśmy w stanie zapracować na uznanie tysięcy osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z całego kraju. Obecnie znajdziesz u nas w szczególności ekogroszek workowany, dostępny zarówno w województwie warmińsko-mazurskim, jak i w całym kraju. Co więcej, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, przygotowaliśmy różne odmiany innowacyjnych paliw węglowych, których najwyższa klasa idzie w parze z atrakcyjną ceną zakupu. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu!

Zobacz film
Ekogroszek workowany warmińsko-mazurskie

Poznaj EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL

Ekogroszek oferowany w SAM-BUD-ROL to niewątpliwie opał dla klientów o szczególnych potrzebach, którzy szukają nowoczesnego i wydajnego materiału opałowego. Obecne w naszej ofercie produkty doskonale nadają się do wyposażania nie tylko budynków prywatnych, ale również miejsc o innym przeznaczeniu – siedzib przedsiębiorstw, hal produkcyjnych i tym podobnych. Śmiało można postawić na węgiel ekogroszek w różnych rozmiarów kotłach, z poczuciem, że wygenerowane ciepło zapewni prawidłową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jeszcze nie wszystko! W roli producenta jesteśmy w stanie zaoferować Ci efektywny i najwyższej klasy opał w świetnej cenie – koszt naszego ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju. Wobec tego masz okazję kupić sprawdzony, doceniany przez klientów i zgodny z wszelkimi regulacjami ekogroszek bez naciągania domowego albo należącego do firmy majątku. Z pomocą naszego węgla zmniejszysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w województwie warmińsko-mazurskim

Dlaczego EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL wyróżnia się spośród konkurencji?

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany odznacza się przede wszystkim niezwykle korzystną ilością dostarczanego ciepła i małą zawartością pozostałości produkowaną w trakcie wykorzystania. Z dobrym skutkiem można stosować nasze materiały opałowe w piecach klasy 3., 4. i 5. oraz sprzętach kategorii ecodesign. Stawiając na oferowane paliwo ekogroszek, dostajesz paliwo z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Całość jest pakowana w wytrzymałe, dogodne w przechowywaniu worki zawierające 25 kg towaru, które są także niewymagające w przewozie. W naszej ofercie znajdziesz wydajny materiał w kilku wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się od siebie wartością opałową, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedna kwestia pozostaje taka sama w każdym przypadku – zerowa lub niewielka spiekalność.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w województwie warmińsko-mazurskim
Tani ekogroszek workowany

Polecamy Ci nasz EKOGROSZEK workowany. Warmińsko-mazurskie to Twoje województwo? W takim razie bez problemu go do Ciebie dostarczymy!

W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad oferujemy naszym klientom świetnej klasy paliwo, odpowiednie do budynków mieszkalnych, zakładów przemysłowych czy biur. Nasz bogaty wybór produktów, w którym znajduje się między innymi ekogroszek workowany oferowany woj. warmińsko-mazurskim, przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw chcących skorzystać z wydajnego, współpracującego z większością kotłów innowacyjnego paliwa stałego.

Kupno innowacyjnego opału wprost od producenta to także doskonały sposób na ograniczenie kosztów. Cena ekogroszku oferowanego w naszym sklepie jest bardzo opłacalna, a do tego sam materiał opałowy jest zaliczany do grupy ekonomicznych. Naturalnie, zapewniamy nie tylko atrakcyjny koszt paliwa, ale przy tym wysoką jakość i skuteczność. Dzięki temu dostępny u nas ekogroszek współgra z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek