Ekogroszek workowany kujawsko-pomorskie

Chcesz kupić ekogroszek w woj. kujawsko-pomorskim? W takim przypadku serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, w której możesz znaleźć wydajne paliwo węglowe w korzystnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad trzech dekad specjalizujemy się w przetwarzaniu i dostarczaniu wysokiej klasy paliw węglowych, przez co byliśmy w stanie zapracować na kredyt zaufania tysięcy osób prywatnych i zakładów przemysłowych z różnych województw. Obecnie znajdziesz u nas w szczególności ekogroszek workowany, który oferujemy nie tylko w wojództwie kujawsko-pomorskim, ale także pozostałych regionach w kraju. Ponadto, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, udostępniamy różne rodzaje nowoczesnych paliw stałych, których doskonała jakość współgra z korzystną ceną. Zapraszamy do poznania zalet takiego rozwiązania!

Zobacz film
Ekogroszek workowany kujawsko-pomorskie

Poznaj EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę w kujawsko-pomorskim to bez wątpienia wybór skierowany do wyjątkowo bezkompromisowych osób, którzy szukają nowoczesnego i wydajnego materiału opałowego. Obecne w naszej ofercie ekogroszki doskonale nadają się do zaopatrywania w ciepło nie tylko domów prywatnych, ale też budynków o innym przeznaczeniu – biur, hal produkcyjnych oraz wielu podobnych miejsc. Śmiało można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnych gabarytów kotłach, mając gwarancję, że wytworzone ciepło zagwarantuje wymaganą temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To nie koniec zalet! Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie zapewnić Ci pewny i najwyższej klasy produkt w atrakcyjnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce. Wobec tego masz okazję nabyć wydajny, doceniany przez użytkowników i spełniający wszelkie wymogi opał bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego budżetu. Korzystając z naszego ekogroszku zmniejszysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w województwie kujawsko-pomorskim

Dlaczego EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL wyróżnia się spośród konkurencji?

Oferowany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany woj. kujawsko-pomorskim odznacza się głównie sporą ilością produkowanego ciepła i minimalną zawartością pozostałości powstającą w przebiegu wykorzystania. Z dobrymi rezultatami można wykorzystywać nasz opał w kotłach grzewczych dowolnej klasy oraz sprzętach kategorii ecodesign. Zaopatrując się w proponowane paliwo ekogroszek, zyskujesz opał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Zamówiony ekogroszek jest ładowany w trwałe, dogodne w przechowywaniu worki zawierające 25 kg opału, które są przy tym niewymagające w transporcie. W naszej ofercie znajduje się wydajny materiał w różnych wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wydajnością, zdolnością spiekania i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedno pozostaje bez zmian – niska spiekalność.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w województwie kujawsko-pomorskim
Tani ekogroszek workowany

Polecamy Ci nasz EKOGROSZEK workowany. Kujawsko-pomorskie to Twoje województwo? W takim razie bez problemu go do Ciebie dostarczymy!

W firmie SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad sprzedajemy naszym klientom świetnej jakości paliwo, odpowiednie do domów, obiektów użytkowych czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz asortyment, w którym znajdziesz na przykład ekogroszek workowany został przygotowany przede wszystkim z myślą o klientach indywidualnych i firmowych poszukujących skutecznego, współpracującego z piecami różnych kategorii nowoczesnego materiału opałowego.

Kupno innowacyjnego paliwa węglowego wprost od producenta to jednocześnie doskonały sposób na ograniczenie opłat. Cena ekogroszku oferowanego przez naszą firmę jest bardzo korzystna, a jednocześnie sam materiał opałowy zalicza się do rozwiązań ekonomicznych. Oczywiście, zadbaliśmy o nie tylko korzystny koszt paliwa, ale również świetną jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu każdy ekogroszek workowany współgra z obowiązującymi normami.

Idealnym dowodem świetnej klasy ekogroszku oferowanego w SAM-BUD-ROL są różne autoryzacje, zaświadczające jego pierwszorzędne szczegóły techniczne i właściwości. Stawiając na nasze usługi, masz pewność co do jakości towaru – każdy produkt ma umieszczone na opakowaniu najważniejsze dane w kwestii proporcji popiołu, siarki oraz wilgoci, ilości produkowanego ciepła oraz zdolności spiekania. Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się martwić, że podczas spalania wytworzą się spore ilości szkodliwych substancji, takich jak tlenki siarki czy popiół, które mogą przyczynić się uszkodzenia pieca. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie odpowiednią temperaturę w swoim budynku.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługiwane miejscowości w woj. kujawsko-pomorskim: