Ekogroszek workowany śląskie

Szukasz ofert na ekogroszek woj. śląskim? W takim razie serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty, w której znajdziesz wydajne materiały opałowe w atrakcyjnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad 30 lat specjalizujemy się w wytwarzaniu oraz dostarczaniu wysokiej klasy paliw węglowych, przez co udało nam się zapracować na kredyt zaufania wielu osób prywatnych oraz zakładów przemysłowych z całego kraju. W naszej aktualnej ofercie znajdziesz w szczególności ekogroszek workowany, dostępny zarówno województwie śląskim, jak i w całym kraju. Ponadto, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, udostępniamy różnorodne typy innowacyjnych paliw stałych, których świetna klasa łączy się z atrakcyjną ceną zakupu. Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Ekogroszek workowany śląskie

Poznaj EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to zdecydowanie opał dla osób o szczególnych potrzebach, którzy szukają nowoczesnego i wydajnego paliwa. Widoczne w naszej ofercie ekogroszki doskonale nadają się do zaopatrywania w ciepło nie tylko domów jednorodzinnych, ale także miejsc o innym przeznaczeniu – biur, hal produkcyjnych i tym podobnych. Śmiało można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości piecach, mając świadomość, że wytworzone ciepło pozwoli utrzymać prawidłową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

Na tym jednak nie koniec! W roli producenta jesteśmy w stanie zaproponować Ci efektywny i najwyższej jakości opał w korzystnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Wobec tego możesz postawić na sprawdzony, dobrze oceniany przez użytkowników i spełniający wszelkie wymogi towar bez nadwyrężania osobistego albo firmowego majątku. Korzystając z naszego paliwa zminimalizujesz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w województwie śląskim

Dlaczego EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL wyróżnia się spośród konkurencji?

Oferowany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany wyróżnia się głównie niezwykle korzystną wartością opałową i niewielką zawartością popiołu produkowaną w trakcie spalania. Z dobrymi rezultatami można używać go w kotłach grzewczych klas od 3. do 5. oraz rozwiązaniach typu ecodesign. Zaopatrując się w oferowane paliwo ekogroszek, zyskujesz materiał z ziarnami, których średnica może wynosić od 5 do 25 milimetrów. Całość jest pakowana w wytrzymałe, łatwe w magazynowaniu worki o pojemności 25 kg, które są przy tym bezproblemowe w transporcie. W naszym sklepie znajdziesz wydajny opał w różnych rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się między sobą wartością opałową, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością popiołu, siarki oraz wilgoci. Jedno pozostaje bez zmian – zerowa lub niewielka spiekalność.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w województwie śląskim
Tani ekogroszek workowany

Polecamy Ci nasz EKOGROSZEK workowany. Śląskie to Twoje województwo? W takim razie bez problemu go do Ciebie dostarczymy!

W firmie SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad oferujemy naszym klientom najwyższej klasy paliwo, odpowiednie do budynków mieszkalnych, fabryk czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz asortyment, w którym można znaleźć na przykład ekogroszek workowany oferowany woj. śląskim, przygotowaliśmy szczególnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw szukających efektywnego, współpracującego z większością kotłów wysokiej klasy paliwa stałego.

Zakup wydajnego paliwa węglowego prosto od firmy, która zajmuje się także produkcją, to także korzystny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest zdecydowanie korzystna, a dodatkowo sam ekogroszek jest zaliczany do grupy ekonomicznych. Naturalnie, zapewniamy nie tylko przystępny koszt zakupu, ale również wysoką jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach dostępny u nas ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi przepisami.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługiwane miejscowości w woj. śląskim: