Ekogroszek workowany Poznań

Jeżeli szukasz opału, który w pełni spełni Twoje oczekiwania, nasza firma jest do Twojej dyspozycji. SAM-BUD-ROL od 15 lat dostarcza opał do tysięcy klientów. Obecnie liczba osób, które każdego roku wybierają nasz produkt to ponad 20 000 tysięcy. Oferujemy różnego rodzaju opał, a jednym z nich jest ekogroszek workowany. Poznań to miasto, w którym każdy mieszkaniec będzie mógł w prosty i szybki sposób zamówić ekogroszek. Cena tego surowca jest bardzo atrakcyjna. Z kolei jakość to najwyższa półka dzięki współpracy z największymi dostawcami węgla w kraju. Nie czekaj, tylko już teraz skorzystaj z naszej oferty. Przekonasz się, że warto wybrać nasz ekogroszek. Producent, z którym współpracujemy, zapewnia doskonałe parametry jakościowe, które potwierdzone są certyfikatami! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Zobacz film
Ekogroszek workowany Poznań

EKOGROSZEK dla wymagających

Węgiel ekogroszek dostępny w naszej ofercie jest wydajny i ekonomiczny. Węgiel w wersji workowanej wysyłamy na terenie całego kraju, więc każdy może skorzystać z naszej oferty. Wszystko z myślą, aby zapewnić Ci komfort zakupów oraz łatwy i szybki transport pod wskazany adres. Obsługujemy Poznań i okolice.

Nadmierna ilość popiołu, brak optymalnej temperatury to sytuacje, których nie doświadczysz, wybierając tani ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL. Zapewniamy opał do kotłów klasy trzeciej, czwartej oraz piątej. Jeżeli posiadasz kocioł ecodesign, również znajdziesz u nas surowiec odpowiedni do tego typu pieca. Jeżeli nie wiesz, jaki typ ekogroszku wybrać sprawdź przygotowany przez nas Poradnik Kupującego.

Najlepszy ekogroszek w Poznaniu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

W naszym asortymencie znaleźć można świetnej jakości ekogroszek. Poznań i okolice to miejsca, gdzie mieszkańcy mogą skorzystać z naszej ofert za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Parametry jakościowe naszego opału są doskonałe. Najważniejszą cechą jest wartość opałowa, która wynosi 29,50 megadżuli na kilogram w przypadku Ekogroszku Power Max. Warto również wspomnieć o niskiej zawartości podziarna czy też popiołu. Sprzedawany przez nas węgiel ekogroszek to także znikoma wilgotność, dzięki czemu będzie jest on bardzo wydajny podczas spalania. Co ważne parametry jakościowe nadrukowane są na worki w formie tabeli. Po zakupie klienci będą mogli zweryfikować, czy liczby te mają odzwierciedlenie w praktyce.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Świetna jakość - nasz ekogroszek wyróżnia się wysoką jakością. Wszystko, dzięki współpracy z cenionymi producentami węgla. Dodatkowo nasi kontrolerzy sprawdzają przed wysyłką każdy worek.

  • Czystość - worki, w które pakujemy ekogroszek wykonane są z polipropylenu. Materiał ten nie przepuści nawet najmniejszych drobin. Ekogroszek będzie więc mógł być składowany w czystości przez długi czas.

  • Gwarancja wagi - do ważenia ekogroszku używamy tylko i wyłącznie legalizowanych wag, które precyzyjnie podają faktyczną wagę surowca. Nasi klienci nie zapłacą kwoty, która nie odzwierciedlałaby faktycznej wagi ekogroszku.

  • Gwarancja uziarnienia - używając profesjonalnych linii technologicznych do przesiewania węgla, zapewniamy gwarancję uziarnienia dla każdego typu ekogroszku.

Ekogroszek workowany w Poznaniu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Poznań

Zapewniamy szybką, bezpieczną i pewną wysyłkę na terenie całego kraju, dzięki pakowaniu ekogroszku w worki polipropylenowe po 25 kilogramów każdy. Następnie 40 sztuk trafia na paletę, na której wysyłamy surowiec do klienta. Jednak przed tym nasi kontrolerzy dokładnie sprawdzają każdy worek, aby sprawdzić, czy aby na pewno ekogroszek spełnia wszelkie wymagania jakościowe. Dodatkowo klient po zakupie otrzymuje certyfikat jakości, który potwierdza wszystkie parametry.

W naszej ofercie klienci znajdą ekogroszek workowany w czterech wariantach. Wszystko dlatego, że dbamy o naszych klientów i doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że posiadają oni kotły o różnej klasie. Do dyspozycji oddajemy Ekogroszek Power Max dla kotłów klasy 5, typ Economy dla klasy 3 i 4 oraz Classic dla wszystkich trzech klas. Dodatkowo dla posiadaczy kotłów miałowych oferujemy ekomiał Retomiał. Jeżeli zamierzasz kupić od nas ekogroszek workowany, a Poznań to miasto, w którym mieszkasz - nie czekaj! Wybierz naszą świetną ofertę, a my w szybkim tempie dostarczymy go pod wskazany przez Ciebie adres. Będziesz mógł wybrać ekogroszek workowany, sprzedawany luzem lub w big-bagu. Jeżeli masz wątpliwości, na który ekogroszek się zdecydować, skorzystaj z przygotowanej przez nas infolinii. Nasi konsultanci czekają na Twoje pytania i chętnie Ci pomogą przy wyborze odpowiedniego opału.

Cieszymy się dużą liczbą klientów oraz świetnymi opiniami. Z nami będziesz pewny, że wybrałeś sprawdzony ekogroszek workowany. Nasz opał możemy wysłać w dowolne miejsce na terenie kraju. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i tam w prosty sposób złożyć zamówienie. My zrobimy wszystko, aby jak najszybciej dostarczyć ekogroszek pod drzwi Twojego domu. Zapraszamy do współpracy.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Sprinter -

Idealny

Mój pogląd na temat tego ekogroszku jest taki, że niezwykle dobrze się spala. Ma odpowiednią kaloryczność. Nie był mokry gdy przyjechał. nie mieliśmy żadnych istotnych problemów z rozpaleniem ekogroszku. Zdecydowanie polecam ten rodzaj ekogroszku

5 na 5
- Sprinter -

Polecam

bardzo dobry ekogroszek po dwóch latach walki z piecem i różnymi ekogroszkami wreście trafiłem na ten który jest super . Polecam

Obsługujemy miejscowości:

ŻerkówLwówekPleszewRydzynaOpalenica